İNSAN KAYNAKLARI

Etci Baba; Çalışanlarının parasal ve sosyal haklarını, iş sözleşmesi’ne ve statüsüne uygun olarak günün koşullarına göre belirlemektedir.

Etci Baba; Çalışanlarına, aylık ücretlerin yanı sıra, koşul ve statüye bağlı prim ve ikramiyeler öder.

Haksız yere ve istihdam  fazlalığına bağlı işten çıkarmalarda personellerine tazminatlarını öder. Bununla birlikte, çalışanlarına konusu ile ilgili profesyonel olması ve bilgisini sürekli güncel tutabilmesi için kurum içi ve dışı profesyonel eğitim desteği alınır ve bedeli ne olursa olsun öder.

Etci Baba'nın tüm çalışanları konularında belgeli sertifikalı ve işinin uzmanıdır. konusuna hakim olamayan yeterli verim alamadığı ve kendini geliştirmekten çekinen, Düzen bozan, iş ahlakına uyum sağlayamayan personeli içinde barındırmaz, işten çıkartır.

Etci Baba çalışanları; iş hekimi acil doktoru, sabah, öğle ve akşam yemeği molası, Haftalık tatili, şirket içi çay molası, ulaşım ve ulaşım masrafları, harcirah, mesleki eğitim gibi sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya, yüksek bir yaşam standardı sağlamaya yönelik sosyal haklardan yararlanır.

Etci Baba; 12 ayını doldurmuş çalışanları için 14 gün, 6 - 15 yılını doldurmuş çalışanları için 20 gün, 15 yıldan fazla çalışanları için 26 gün yıllık izin kullanma imkânı ile birlikte hastalık, evlilik, ölüm, doğum ve süt izni gibi izin haklarını da çalışanlarına sunmaktadır.

Etci Baba'nın çalışanları, kendini Budan Grubun bir ortağı gibi görmek durumundadır. Bugün 300’e yakın çalışanı olan Budan grup, çalışanını seçerken değişimi yakalayabilen, vizyonu geniş, çağa ayak uydurabilen kişilerden seçmektedir. Çalışma arkadaşlarımız kendilerinden neler beklendiğini ve Budan Grup’un hedeflerine ulaşmasına bireysel hedefleri ile doğrudan katkıda bulunacaklarını bilen kişilerdir.

Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Budan Grup, ara kademeler için dışarıdan eleman alımı yapmamaktadır.

Etci Baba iş başvurularınız Budan Grup İnsan kaynakları departmanı tarafından takip edilmektedir. Etci Baba iş başvurularınızı Ford Budan Plaza Tesislerinde bulunan insan kaynakları müdürümüzden randevu alarak şahsen yapmanız kendinizi daha iyi ifade etmenizi sağlayacaktır.

Yanınızda gelirken iki adet vesikalık fotoğraf, en son bitirdiğiniz okul diplomanızı, varsa daha evvel almış olduğunuz eğitim sertifikalarınızı getirmeniz, size iş önceliği sağlayacaktır. İş başvurunuzu şahsen yapmanız gerekmektedir. Dilerseniz içinde bulunduğunuz www.etcibaba.com.tr web sayfamızda bulunan insan kaynakları başvuru formunu doldurup, Ailemize katılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Etci Baba personel alımında başvuru tarihi ve sırasını dikkate alarak, önce geçmiş tarihli başvurulara öncelik sağlayarak personel seçimi yapmaktadır. Birlikte çalışmak ümidiyle…

Budan Grup; İnsan Kaynakları Müdürlüğü

 

 

 • İNSAN KAYNAKLARI BAŞVURU FORMU

  Budan Ltd. Şti. din, dil, ırk, renk, fiziki veya zeka özürlülük ve savaş malülü ayrımı yapmaksızın başvurularınızı kabul eder.

  Formun doldurulması boş kadromuz olduğu anlamına gelmez ve şirketimizi hiçbir yükümlülük altına sokmaz.

  Lütfen formda boş alan bırakmayınız. Bu sizin yararınızadır.

  Resim gönderilmeyen formlar dikkate alınmayacaktır.

 • KİŞİSEL BİLGİLER

 • Seç

 • FİZİKSEL BİLGİLER

 • EĞİTİM BİLGİLERİ

 • Yabancı Diller / Konuşma ve Yazma


 • İŞ TECRÜBESİ - REFERANSLAR

  Lütfen son iş tecrübesi başta olmak üzere belirtiniz.
 • DİĞER BİLGİLER

 • HAKKINIZDA BİLGİ ALINABİLECEK KİŞİLER

 • Referanslar: İlk bölüme çalıştığınız veya çalışmakta olduğunuz kurumdan yönetici/amriniz, ikinci bölüme eğitim süreciniz sırasında hakkınızda bilgi sahibi olan kişi, son bölüme ise sizin tercih ettiğiniz, hakkınızda tüm bilgileri alabileceğimiz kişinin isim, adres ve telefon numaralarını yazınız.
 • Bu formdaki bilgiler tamamen gizli tutulacaktır.

 • Should be Empty: