Etci Baba'yı Yakından Tanıyalım

ETCİ BABA'YI YAKINDAN TANIYALIM

Etci Baba Restaurant

Etci Baba; Eski Orman ve Su işleri Bakanımız; Afyon Millet Vekilimiz Prof. Dr. Sayın VEYSEL EROĞLU'nun açılışa teşrifleriyle, 11,Aralık,2015 tarihinde parakende yiyecek içecek sektörüne ilk adımını atmıştır.

Etci Baba; Kuzu, Dana ve Oğlak etinde alışkanlık yapan damak tadı ile gurmelerin öncelikli önerdiği bir lezzet evidir. Lezzet sırrımız, yaylalarda gezerek doğal beslenen hayvan türleridir. Etci Baba'da kilo yada porsiyon olarak tüketebileceğiniz bu eşsiz et ve et ürünlerini pişmiş dışında, tesis içerisinde bulunan aile kasabımızdan da çiğ olarak uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kasabımızın et ve et ürünlerini termos taşıma çantalarımızla 4-5 saat tazeliğini kaybetmeden dostlarıza ve mutfağınıza ulaştırabilirsiniz.  

Etci Baba mangal keyfinin yanı sıra, kara fırın lezzetleriyle de damaklarınızda eşsiz bir lezzet olmayı hedefliyor. Odun ateşinde pişen kuzu kaburga, kuzu tandır, yine yöremize özgü usta ellerde hazırlanan Etli Pide çeşitleri, yine kara fırında pişirilen kuzu kelle, kuzu tandır ve kuzu işkembeden hazırlanmış çorbalarla fark yaratıyor. Köz ateşinde pişen yöremizin meşhur Patatesini ikram olarak tadabilirsiniz. Ayrıca Etci Baba markamız adı altında özel üretilen; Kangal sucuk, Manda Yoğurdu, Afyon Lokumu, Afyon Manda Kaymağı, Her derde deva soğuk sıkma etci baba mucizevi yağlar, yöremizin meşhur Şarküteri ürünleri de misafirlerimizin beğenisini kazanmıştır.  

Tüm bu farklı lezzetleri derleyip bir araya getiren Etci Baba; Farkındalık yaratan Lezzeti ve güleryüzlü hizmeti ile yeni bir lokanta konsepti yaratarak, Yedi'den Yetmiş'e tüm misafirlemizin beğenisini kazanmayı hedeflemiştir. 

Afyonkarahisar Budan Şirketler Grubu'nun 2015 yılı yatırımlarından biridir. Budan Şirketler Grubu, Etci Baba Konsepti dışında, farklı sektörlerde de istihdam ve hizmet odaklı yatırımlara imza atmıştır. Grup 200'e yakın yerli, yabancı çalışanlarıyla; turizm ve otelcilik, Motorlu Araçlar Borsası, İthalat ve dış ticaret, sağlıklı yaşam Spa ve spor merkezi, inşaat, enerji yatırmları, eğlence sektörü, kongre ve balo salonu hizmetleri, uluslararası oto yedek parça ticareti, oto koruma ve yıkama hizmetleri, ikinci el oto ticareti ve sigorta acentelikleri gibi farklı sektörlerde de markalaşmıştır. Grubumuz gıda sektöründe ve diğer tüm ticari iş kollarında da müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiştir.

Etci Baba; Profesyonel İşletme Müdürü, Gıda Mühendisi, Misafir ilişkileri sorumlusu, Seçkin Aşçılar ve tüm çalışanlarıyla, doğru hizmeti ve lezzeti koruyabilmek, eksiklerimizi müşteri gözüylede görebilmek adına tüm hizmet alanlarıyla ilgili yazılı, sözlü tüm  misafir yorumlarını titizlikle değerlendirir, farklı beklentileri de analiz eder, Hizmet ve kalitede markasına katkı sağlar.

Hesaba uygun bütce ile, hizmet ve lezzet memnuniyeti, ''memnuniyet te süreklilişi getirir'' ilkesiyle, hizmet ve Lezzet'e odaklanan Etci Baba özlediğiniz damak tadı olmayı, toplam kalite ile referans odaklı müşteri kitlesi yaratmayı hedefliyor.

Kalıplaşmış lokanta kültüründen farklı, açık mutfağı ve bağımsız denetcisi ile sektöre yeni bir kimlik ve şeffaklık getiren Etci Baba ''ET Değil LezzET'' sloganıyla müşteri mutluluğunu hedefleyerek, Ayda 15.000 kişiyi geçen misafir sayısıyla pazar payını gün gün büyütmeye devam ediyor.

Güncel tutduğumuz www.etcibaba.com.tr resmi web sitemizden lokanta ve diğer yöresel şarküteri ürünlerimizin, özelliklerini, satış fiyatlarımızı, kampanya ve haberlerimizi her zaman takip edebilir, Toplantı ve loca hizmeti sunduğumuz özel odalarımızın grup rezervasyonlarını yaptırabilirsiniz.  

Etci Baba; lezzeti ve rekabetçi fiyatları ile sürekliliği, memnuniyet odaklı güler yüzüyle konuklarını her zaman onurlandırmayı ilke edinmiştir.

RESMİ DUYURU...

ETCİ BABA'nın nominal marka değeri, telif hakları, taklit ve benzerliğe bağlı oluşmuş kurum ile müşteri zararlarına bağlı cezai yaptırımların takibi, izinsiz, haksız ve benzeri marka kullanımından doğan, geriye dönük birikmiş maddi kayıplarımızın tazmini için dava yetkisi ile tescilli ''Etci Baba'' markasını X temsilcilere kullandırma izin yetkisi Budan turz. otom. petr. gıda inş. san. ve tic. ltd. şti.'ne aittir. Burada açıklanmayan diğer yasal haklarımız saklı kalmak şartıyla, takipcilerine ve taklitcilerine ihtaren duyrulur...

Rezervasyon Formu

Hemen Etci Baba'ya rezervasyonunuzu bırakın. Yeriniz hazırlansın.
Kuzu
Fırın Tandır
Kuzu

KUZU

Fırın Tandır

Afiyet Olsun...

Son Haberler

Güncel son 3 haber